Partnerid

 
Riello UPS (Itaalia) on üks Euroopa suuremaid ühe – ja kolmefaasiliste UPS seadmete, 400VA kuni 6400 kVA, valmistajaid. Paigalduskohtadeks on kodu – ja väikekontorid, bürood, serveriruumid, meditsiiniasutused, tööstus, militaarobjektid, telekom, turva – ja avariivalgustus. Seadmeid võimsusvahemikus 600 VA kuni 10000 VA saab paigaldada nii tornasetusena (tower) kui ka seadmekappi ( rack).
 
 
Newave ( Šveits) modulaarsed UPS seadmed eristuvad teiste tootjate modulaarsetest UPS-idest oma innovatiivse, detsentraliseeritud arhitektuuri poolest. Iga moodul on iseseisev UPS oma kontrolleri, jõumooduli ja möödaviiguga ( by-pass). Mooduleid saab vahetada UPS süsteemi tööd katkestamata
( safe - swap). Kolmefaasilisi UPS mooduleid võimsusvahemikus 8 - 40kW saab ühte moodulraami
( DPA frame) paigaldada kuni viis ja moodulraame veel omakorda paralleelselt ühendada.
 
 
Enatel ( Uus – Meremaa) on spetsialiseerunud alalisvooluseadmete ( standby power solution) valmistamisele silmas pidades telekomi, traadita andmeside ja tööstuse vajadusi. Valmis mooduldisaini korral on alaldid, kaitselülitid, juhtkontroller ning juhtimis – ja mõõteahelad paigutatud väga kompaktsesse, ainult 2U kõrge 19“ laiusesse moodulisse.
 
 
Exide on üks maailma suurimatest plii - happeakude valmistajatest. Statsionaarseid geel, AGM või lahtisi akusid tootemarkide Sonnenschein, Marathon, Sprinter ja Classic all, valmistatakse Saksamaal, Prantsusmaal ja Portugalis. Kasutuskohtadeks on telekom, taastuvenergeetika ( renewable energy systems), tööstus, meditsiin, elektrijaotlad, katkestusvabad toiteseadmed jne.
 
 
CSB on üks maailma juhtivatest plii – happeakude (VRLA) tootjatest. UPS seadmete akud on väga suure energiatihedusega, mis tähendab, et väikeses korpuses olevad akud väljastavad suhteliselt palju elektrivoolu. Akud sobivad kasutamiseks ka telekomi seadmetes, turvasüsteemides ja avariivalgustites.