• UPS seadmed

  UPS ehk katkematu elektritoite allikas on seade, mis kindlustab tarbijatele katkestusvaba toite olukorras, kus võrgutoide kaob, puudub või selle kvaliteet on ebarahuldav. UPS süsteem koosneb elektrienergia salvestist, voolumuunduritest, lülitus – ja kaitseseadmetest. Elektrienergia salvestina kasutatakse peamiselt suletud, hooldusvabasid plii – happeakusid.

  Loe lähemalt
 • Alalisvoolusüsteemid

  Alalisvoolusüsteemid (DC systems) on seadmete kogumid, mis konverteerivad vahelduvvoolu alalisvooluks (alaldid, akulaadijad) või alalisvoolu vahelduvvooluks (inverterid).

  Alalisvoolusüsteemid võivad salvestada energia ka akudesse, et toita nii alalisvoolu, kui ka vahelduvvoolu tarbijaid (inverter) katkestusvabalt.

  Loe lähemalt
 • Akupatareid

  UPS-ides ja alalisvoolukeskustes kasutatakse peamiselt pliiakusid (Lead–acid battery).
  Tehnoloogiliselt jagunevad need lahtisteks (vented battery) ja kinnisteks, hooldusvabadeks VRLA (valve-regulated lead–acid battery), mis omakorda veel AGM (absorbed glass mat battery) ja geeliakudeks (Gel battery).

  Loe lähemalt

Vallin Baltic AS

Vallin Baltic AS on asutatud 1994. aastal. Ettevõtte töötajatel on UPS seadmete, aku –ja alalisvoolusüsteemide kogemus 1997 aastast. Tarnime, paigaldame, seadistame, remondime ja hooldame meie poolt maale toodud või ehitatud, samuti teiste valmistajate analoogseid seadmeid.

Meie missiooniks on kindlustada arvutivõrkude, serveriruumide, tööjaamade ning tööstusprotsesside juhtimisseadmete tõrgeteta ja voolukatkestusteta töö, pakkudes selleks komplektseid lahendusi UPS seadmete, konverterite ning akusüsteemide tugilahenduste kaudu.